نرم افزار هتلداری

نرم‌افزار هتل‌داری PMS یا Property management system به نرم‌افزاری گفته می‌شود که به هتل و زنجیره‌های هتلی کمک می‌کند سرویس‌هایی مانند رزرواسیون،رک اتاق‌ها،  Check-in/Check-out، تخصیص اتاق‌ها به مهمانان، قیمت‌گذاری و صورت‌حساب، قراردادها با شرکت‌ها و آژانس‌ها و وب سایت رزرواسیون آنلاین و… را مدیریت و یکپارچه کند.

نرم‌افزار هوشمند هتلی هرمینا علاوه بر یکپارچه‌سازی همه‌ی داده‌های اطلاعاتی هتل، شما را در تصمیم‌گیری هوشمند همراهی می‌کند. 

پیاده‌سازی PMS در هتل

در گذشته‌ای نه چندان دور، نرم افزارهای PMS همگی به صورت محلی(local) روی سرور یا کامپیوترهای داخلی هتل نصب می‌شدند. استفاده از نرم‌افزارهایی به این شکل علاوه بر محدودیت‌های سیستم های غیرآنلاین و ضرورت تهیه‌ی سخت‌افزارهای گران قیمت، نیاز به نگهداری، بروز‌رسانی و پشتیبانی پر هزینه‌ای داشت.

نرم‌افزار‌های ابری و تحت‌وب که قابلیت اجرا روی اکثر دستگاه‌های دیجیتال را دارند به هتل این امکان را می‌دهند که با کاهش هزینه‌های IT و ساده‌سازی زیرساخت نرم‌افزاری به بهترین نحو از تکنولوژی برای دست‌یابی به اهداف خود استفاده کند. سیستم‌های ابری نیاز به به‌روز‌رسانی ندارند، اطلاعات هتل را در محلی امن و بدون ریسک نگهداری و کار را برای هتل ساده‌تر می‌کنند.

مزیت‌های نرم‌افزار‌های ابری

سرعت در نوآوری

تیم توسعه محصول هرمینا بطور دائم در حال رصد کردن و تعیین نیازهای روز بازار گردشگری کشور می‌باشد. نرم‌افزار ابری هتل می‌تواند از آخرین امکانات و نوآوری‌های نرم‌افزاری بدون نیاز به آپدیت یا هر عملیاتی استفاده کند. هر امکان جدیدی که به نرم‌افزار اضافه شود به‌صورت اتوماتیک در اختیار همه‌ی کاربران قرار خواهد گرفت.

سیستم یکپارچه

مهمترین مزیت نرم‌افزارهای مدیریتی ایجاد یکپارچگی جهت مدیریت فرایندهای کاری می‌باشد. سرویس هرمیناتک آنلاین و API Base است، محدودیت های سیستم های غیرآنلاین را نداشته و یک بستر یکچارچه با امکانات مختلف هتل، مراکز فروش، درگاه های پرداخت و سایت رزرواسیون آنلاین را در اختیار مدیران قرار می دهد.

پیچیدگی کمتر در حوزه‌ی IT

با استفاده از نرم‌افزار ابری هتل می‌توان پیچیدگی و هزینه‌ی خرید و نگهداری زیرساخت IT را کاهش داد. در واقع تمام مسئولیت‌های فنی نرم‌افزاری هتل به عهده‌ی شرکت هرمیناتک خواهد بود.

رشد درآمد

زیرساخت نرم افزاری هرمینا از طریق هوش تجاری(BI)، داشبوردهای مدیریتی و مالی، قیمت گذاری پویا و گزارش های بازاریابی امکان پیاده‌سازی استراتژی های مختلف فروش و کنترل شاخص های مختلف درآمدی را به وجود می‌آورد و موجب افزایش درآمد می‌شود.

نرم افزار مدیریت هتل

برای مشاهده‌ی راهکار‌های نرم‌افزاری هرمیناتک و استفاده‌ی آزمایشی از نرم‌افزار با ما در تماس باشید.

سامانه های ابری با امکانات ویژه

مقایسه ی سامانه های cloud و on-premise
نرم‌افزار‌های ابری
نرم‌افزار‌های سنتی
داشبورد مدیریتی
وبسایت رزرواسیون آنلاین
درگاه پرداخت سایت
درگاه پرداخت پذیرش
به روزرسانیهای اختصاصی
برقراری اتصال با آژانسهای آنلاین

تکنولوژی یکپارچه‌سازی نرم افزارهای PMS

تکنولوژی یکپارچه سازی نرم افزارهای PMS به همین جا ختم نمی‌شود. این نرم‌افزارها قادرند به هتل‌داران کمک کنند تا تجربه‌ی کاملتری از اقامت را برای میهمانان خود رقم بزنند. تجربه‌ای مثل:

  • مدیریت غذا و نوشیدنی‌ها
  • مدیریت خانه‌داری
  • امکانات رزرو گروهی و مدیریت رویدادها
  • استفاده از کانال‌های فروش متنوع
  • مدیریت سرویس‌های جانبی اقامت
  • درگاه پرداخت هرمینایی برای رزروهای غیرقطعی

عملکرد نرم‌افزار هتل‌داری (PMS)

قصه یک سفر از انتخاب مقصد و هتل آغاز می‌شود. با رزرو هتل، ورود به هتل و برخورد کارکنان ادامه می‌یابد و در نهایت با ترک هتل و نوشتن تجربه سفر در شبکه‌های اجتماعی پایان می پذیرد.

ارایه تجربه ویژه‌ی شخصی برای هر مهمان و مدیریت بهینه هتل از چالش‌های اصلی مدیران است.

نرم افزار هتل‌داری در واقع فرهنگ تعاملات داخل سازمانی و همچنین فرهنگ رفتار با مشتری را در یک هتل ایجاد می‌کند. از این رو انتخاب نرم افزار، اهمیت ویژه‌ای می‌یابد.

PMS های امروزی به هتل‌داران راهکارها و ابزارهایی ارایه می‌دهند که از این چالش‌ها عبور کنند و با تصمیم‌گیری هوشمندانه رضایت مشتری را ارتقا دهند.

درباره هرمینا

هرمیناتک در سال ۱۳۹۵ برای ایجاد زیرساخت‌های نرم‌افزاری در صنعت گردشگری شروع به کار کرد. ما در هرمینا با ارایه‌ نرم‌افزار‌های یکپارچه‌ی مدیریتی و راهکار‌های مالی تلاش می‌کنیم بستر مناسب برای رشد کسب‌وکار‌ها را در حوزه گردشگری محیا کنیم. هرمیناتک با توسعه‌ی بی‌وقفه‌ی نرم‌افزاری و پشتیبانی ۲۴ ساعته در حال سرویس‌دهی به کسب‌وکار‌ها است. ما فردای گردشگری کشور را می‌سازیم.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، امیرآباد، بلوارآزادگان، خیابان ۲۱شرقی، پلاک۷

آدرس دفتر مشهد: بلوار صارمی، بین میدان کوثر و صارمی ۱۶، پلاک ۹۴

تلفن تماس: ۲۸۴۲۶۸۴۹ – ۰۲۱

ایمیل: info@hermina.tech

در خبرنامه هرمینا عضو شوید!

در کاتالوگ توضیحات بیشتری برای شما موجود است

بیش از ۵ هزار کاربر فعال

طراحی سایت توسط همیارتوسعه | copyright reserved by hamyardev 2019©

دانلود کاتالوگ