درباره هرمینا

از هرمینا بیشتر بدانید

هرمینا ارایه دهنده‌ی راهکارهای جامع ابری در زمینه هتلداری و اقامت. با نرم‌افزار هرمینا مدیریت هتل، موتور رزرو آنلاین و مدیریت کانال‌های فروش را یکجا و یکپارچه داشته باشید.

ترکیبی از تجربه و جوانی​

هرمینا در سال ۱۳۹۵ در دانشگاه تهران متولد شد. بعد از چند ماه هلدینگ «فناپ» و شرکت «سیکاس» به تیم هرمینا اعتماد کرده و با ما همراه شدند تا اولین شرکت دانش‌بنیان نوع 1 در زمینه‌ی تولید نرم‌افزار‌های هتلداری شکل بگیرد. اینگونه شد که دانش نخبگان جوان با تجربه‌ی سال‌ها فعالیت حرفه‌ای تلفیق شد و هرمینا رشد کرد. ما در هرمینا تلاش می‌کنیم پیشرفته‌ترین فناوری‌های نرم‌افزاری را به  صنعت گردشگری عرضه کنیم تا با کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری، نقشی در توسعه‌ی صنعت گردشگری کشور داشته باشیم.

هتلداری ساده‌تر از قبل

هتل مجموعه‌ی پیچیده‌ای از خدمات و سرویس‌ها است. سال‌ها قبل، در نبود نرم‌افزار‌های مدیریتی هتل‌ها مجبور بودند این پیچیدگی را به صورت دستی و با دقت اندک مدیریت کنند. در نتیجه فرایند‌های هتلی پر هزینه‌ و دردسرساز پیش می‌رفت. اما در سال‌های گذشته با توسعه‌ی صنعت نرم‌افزار و تولید نرم‌افزار‌های مدیریت هتلداری یا PMS کنترل و مدیریت این فرایند‌ها ساده تر شد. هدف از شکل‌گیری هرمینا این بود که فرایند‌های مدیریتی را ساده و کم‌هزینه کنیم و از ابتدای راه به این هدف پایبند بوده و هستیم.

ارایه‌دهنده راه‌حل‌های ابری اقامتی

ما هتل‌داری را برای شما بسیار ساده کرده‌ایم

توسعه‌ی نرم‌افزار هرمینا با استفاده از فناوری ابری، دغدغه‌های نرم‌افزاری را کم کرده و باعث شده هتل‌ها با تمرکز روی افزایش کیفیت سرویس‌دهی به میهمانان، رضایت مشتریان خود را افزایش دهند.

هرمیناتک با طراحی متفاوت و پیاده‌سازی ایده‌های جدید، به هتل‌ها خدماتی ارایه می‌کند که تا پیش‌ از این در صنعت هتل‌داری وجود نداشت.

فناوری روز دنیا

ما هرمینا را با استفاده از آخرین فناوری‌های نرم‌افزاری تولید کرده‎ایم. این فناوری‌ها باعث شده هرمینا همگام با راهکارهای روز صنعت گردشگری در خدمت مشتریان باشد. 

به روز رسانی های منظم

هرمینا به لطف تیم توسعه‌ی نرم‌افزاری خود، هر هفته به روز می‌شود و ابزار جدیدی در اختیار هتل‌ها قرار می‌دهد.

نرم‌افزاری جهانی

ما در هرمینا همواره نرم‌افزار‌های مطرح جهان را بررسی می‌کنیم تا مطمین باشیم نرم‌افزاری با کیفیت جهانی تولید می‌کنیم.

سادگی کار با نرم افزار

هرمینا تنها نرم‌افزار هتلداری کشور است که یک تیم متخصص طراحی رابط کاربری دارد. این تیم تلاش می‌کند نرم‌افزار هرمینا در عین جامعیت، برای استفاده ساده و سریع باشد.

سرمایه گذاران هرمینا

قدرتمند‌ترین سرمایه‌گذاران پشتیبان ما هستند

62447
fanap-logo
HerminaLogo

آماده تجربه هتل‌داری به شیوه‌ای مدرن هستید؟

ما آماده ایم تا در کنار شما باشیم!

درباره هرمینا

هرمیناتک در سال ۱۳۹۵ برای ایجاد زیرساخت‌های نرم‌افزاری در صنعت گردشگری شروع به کار کرد. ما در هرمینا با ارایه‌ نرم‌افزار‌های یکپارچه‌ی مدیریتی و راهکار‌های مالی تلاش می‌کنیم بستر مناسب برای رشد کسب‌وکار‌ها را در حوزه گردشگری محیا کنیم. هرمیناتک با توسعه‌ی بی‌وقفه‌ی نرم‌افزاری و پشتیبانی ۲۴ ساعته در حال سرویس‌دهی به کسب‌وکار‌ها است. ما فردای گردشگری کشور را می‌سازیم.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، امیرآباد، بلوارآزادگان، خیابان ۲۱شرقی، پلاک۷

آدرس دفتر مشهد: بلوار صارمی، بین میدان کوثر و صارمی ۱۶، پلاک ۹۴

تلفن تماس: ۲۸۴۲۶۸۴۹ – ۰۲۱

ایمیل: info@hermina.tech

در خبرنامه هرمینا عضو شوید!

در کاتالوگ توضیحات بیشتری برای شما موجود است

بیش از ۵ هزار کاربر فعال

طراحی سایت توسط همیارتوسعه | copyright reserved by hamyardev 2019©

دانلود کاتالوگ