قیمت‌گذاری پیشرفته

نرم‌افزار POS هرمینا به کاربر اجازه می‌دهد تا قرارداد‌های رستوران را با استفاده از نرخ‌ها و تخفیفات مختلف تعریف کند. کاربر می‌تواند خدمات مختلف خود را با چند نرخ‌نامه مختلف ارایه دهد و در نهایت به تفکیک گزارش‌گیری کند. این ویژگی به هتل اجازه می‌دهد با عقد قرارداد با سازمان‌ها و نهاد‌ها بهره‌وری رستوران خود را افزایش دهند. همچنین می‌توان منو‌ی غذای ویژه‌ی خدمه تعریف کرد و آن‌ها را از مشتریان دیگر تفکیک کرد.

یکپارچه‌سازی برای هتل‌ها

نرم‌افزار POS هرمینا و نرم‌افزار هتل‌داری به صورت یک‌پارچه عمل می‌کنند. شما می‌توانید سفارشات میهمانان هتل خود را مدیریت کرده و هزینه را به حساب اتاق میهمان ارجاع دهید. همچنین با استفاده از این ویژگی، قرارداد‌های شرکت‌ها و آژانس‌ها در سطح رستوران هم قابل تعریف است. 

مدیریت سالن

در نرم‌افزار POS هرمیناتک، کاربر می‌تواند میزهای سالن رستوران را با چیدمان دلخواه در نرم‌افزار تعریف کند. «رک میز» به کاربر اجازه می‌دهد به سهولت سالن رستوران را مدیریت کرده و با استفاده از جلوه‌ی بصری مناسب خدمات بهتری به مشتریان رستوران ارایه دهد. در این رک وضعیت سفارش، نیاز به سرویس‌دهی و تعداد غذا‌های هر میز مشخص است.
در نرم‌افزار رستوران هرمینا تعداد نامحدودی آشپزخانه و سالن قابل تعریف است و می‌توان سرویس‌های قابل ارایه در هر سالن و آشپزخانه را از یکدیگر تفکیک کرد.

تعرفه بسته‌های هرمینا

بدون هیچ هزینه اولیه و تنها با پرداخت اشتراک ماهیانه

سامانه های ابری با امکانات ویژه

مقایسه ی سامانه های cloud و on-premise
نرم‌افزار‌های ابری
نرم‌افزار‌های سنتی
داشبورد مدیریتی
وبسایت رزرواسیون آنلاین
درگاه پرداخت سایت
درگاه پرداخت پذیرش
به روزرسانیهای اختصاصی
برقراری اتصال با آژانسهای آنلاین

هوش سازمانی

نرم‌افزار POS با استفاده از هوش سازمانی خود به کاربر کمک می‌کند از عملکرد رستوران گزارشات پیشرفته‌ی نموداری یا عددی گرفته و از این اطلاعات در برنامه‌ریزی استفاده کند.

دانلود کاتالوگ