نرم افزار نقطه فروش هرمینا(POS) به شما امکان مدیریت غذاها و نوشیدنی‌های هتل را می‌دهد. این نرم‌افزار به راحتی در تمامی رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های هتل شما قابل استفاده است و به لطف ارتباط دو طرفه با نرم‌افزار مدیریت هتل‌داری، کنترل هزینه‌ها و تهیه‌ی گزارشات به بهترین شکل انجام می‌شود. از جمله مهمترین امکانات این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مدیریت سالن

در نرم‌افزار POS هرمینا، کاربر می‌تواند میزهای سالن رستوران را با چیدمان دلخواه در نرم‌افزار تعریف کند.
«رک میز» به کاربر اجازه می‌دهد به سهولت سالن رستوران را مدیریت کرده و با استفاده از جلوه‌ی بصری مناسب خدمات بهتری به مشتریان رستوران ارائه دهد.

  • یکپارچه‌سازی برای هتل‌ها

نرم‌افزار POS هرمینا و نرم‌افزار هتل‌داری به صورت یک‌پارچه عمل می‌کنند. شما می‌توانید سفارشات میهمانان هتل خود را مدیریت کرده و هزینه را به حساب اتاق میهمان ارجاع دهید.

  • قیمت‌گذاری پیشرفته

نرم‌افزار POS هرمینا به کاربر اجازه می‌دهد تا قرارداد‌های رستوران را با استفاده از نرخ‌ها و تخفیفات مختلف تعریف کند. کاربر می‌تواند خدمات مختلف خود را با چند نرخ‌نامه مختلف ارائه دهد و در نهایت به تفکیک گزارش‌گیری کند.

  • هوش سازمانی

نرم‌افزار POS با استفاده از هوش سازمانی خود به کاربر کمک می‌کند از عملکرد رستوران گزارشات پیشرفته‌ی نموداری یا عددی گرفته و از این اطلاعات در برنامه‌ریزی استفاده کند.