در این نسخه تغییرات گسترده‌ای با توجه به نظرات ارزشمند کاربران در جهت استفاده راحت‌تر از هرمینا انجام شده است.

ارسال پیامک تاییدیه‌ی رزرو

پس از ثبت رزرو به صورت آنلاین و یا از طریق سیستم، پیامکی با متن دلخواه شما به میهمانان‌تان ارسال می‌شود. برای فعال سازی به تنظیمات سامانه > سامانه SMS مراجعه کنید.

چک لیست خانه داری

با تعریف چک‌لیست‌های مختلف خانه‌داری (مانند نظافت اتاق، آماده سازی اتاق و غیره) علاوه بر جمع شدن سیستم کاغذی، خانه‌داران هتل می‌توانند تنها با یک تبلت به کار خود بپردازند و مدیران بر عملکرد آن‌ها نظارت داشته باشند. برای تعریف چک‌لیست خانه داری به تعاریف اولیه > تعریف چک لیست مراجعه کنید.

خانه‌دارها برای انجام یک چک‌لیست می‌توانند برروی رک خانه‌داری > راست کلیک برروی اتاق > چک لیست‌ها کلیک کنند.

نیم‌شارژ

از این پس نرم‌افزار به صورت اتوماتیک ثبت نیم شارژ را به کاربر پذیرش‌گر در هنگام خروج نمایش می‌دهد. برای مشخص کردن ساعت نیم‌شارژ به تنظیمات سامانه > اقامت مراجعه کنید.

بازطراحی رک خانه‌داری

با توجه به نظرات مدیران محترم، رک خانه‌داری به صورت کامل بازطراحی شده است. در این طراحی جدید امکان دیدن اتاق‌ها به صورت طبقه به طبقه اضافه شده است. همچنین آیکون‌های وضعیت‌های مختلف نیز به صورت کامل بازطراحی شده است.

بازطراحی فرآیند قیمت‌گذاری

در هرمینا، سناریوهای مختلف قیمت‌گذاری با انعطاف بسیار بالا قابل انجام است. درعین حال سهولت استفاده از امکانات نرم‌افزار اهمیت بالایی دارد. با بازطراحی فرآیند قیمت‌گذاری از این پس روند تعریف و مشاهده‌ی قیمت بسیار ساده‌تر از گذشته انجام می‌شود. از منو تعاریف اولیه > نرخ قیمت > قیمت گذاری می‌توانید به این فرم مراجعه کنید.

خلاصه اقامت‌ها در اطلاعات کلی رزرو

با کلیک برروی هر رزرو در رک رزرواسیون، می‌توانید مبالغ اقامت‌های آینده و گذشته را مشاهده کنید که شامل قیمت تنظیم شده توسط سیستم برای آن اقامت هست. همچنین می‌توانید با کلیک برروی آیکون بروزرسانی، در صورت تغییر قیمت نرخ هتل، هزینه آن اقامت را بروز کنید.

نسخه جدید موتور رزرواسیون هرمینا

اضافه شدن گالری عکس اتاق‌ها، معرفی انواع اتاق‌ها در صفحه اصلی و بهبود SEO از تغییرات نسخه جدید بوده است.

علاوه بر موارد فوق، اضافه شدن تقویم میلادی در ثبت رزرو، بهبود سرعت عملکرد برنامه، بهبود ثبت تراکنش آژانس و بهبود صورتحساب مهمان از بروزرسانی‌های فوق است.