امروزه گردشگران تمایل دارند هتل خود را با راحتی و آگاهی کامل انتخاب کنند و بیشتر کسانی که از طریق آژانس‌های آنلاین با هتل آشنا می‌شوند، در مورد هتل جست‌و‌جو می‌کنند و در صورت وجود از وب‌سایت آن بازدید می‌کنند. ۶۶٪ این افراد ترجیح می‌دهند رزرو خود را مستقیما از طریق وب‌سایت هتل ثبت کنند.

ما در هرمینا مفتخر هستیم موتور رزرواسیون خود را معرفی کنیم. یک موتور رزر‌‌‌‌‌واسیون هتلی به شما اجازه می‌دهد که اتاق‌های هتل را در وب‌سایت هتل به صورت امن و راحت برای فروش بگذارید.

ویژگی‌های منحصر به فرد

بی‌نیاز از سرور و زیرساخت فنی

مانند دیگر راهکارهای هرمینا، موتور رزرواسیون نیز بر بستر ابری اجرا می‌شود. بنابراین شما بدون دغدغه راه‌اندازی و نگه‌داری سرور، می‌توانید از مزیت‌های آن بهره‌مند شوید.

بهینه شده برای موبا‌‌یل

به میهمانان خود اجازه دهید که برروی هر دستگاهی که می‌خواهند، هتل شما را رزرو کنند. تحقیقات نشان می‌دهد بیشتر افراد با‌‌‌‌ استفاده از گوشی همراه خود به برنامه‌ریزی سفر می‌پردازند.

با نام برند هتل شما

میهمانان در صورتی به وب‌سایت شما اعتماد می‌کنند که همه‌چیز با نام شما باشد. ما به شما این امکان را می‌دهیم که وب‌سایت رزرو را برروی دامنه هتل و با نام و لوگوی خود راه‌اندازی کنید.

پرداخت مستقیم به حساب شما

به کمک کیف پول مجازی بانک پاسارگاد، پرداخت‌های انجام شده به صورت لحظه‌ای در حساب شما در هر بانکی واریز می‌شود و میهمانان می‌توانند با امنیت کامل از طریق کارت‌های شتاب پرداخت را انجام دهند.

Hermina Booking Engine