مدیریت‌ قیمت‌ برای کانال‌های فروش مختلف و تخصیص ظرفیت به هرکدام کاری بسیار دشوار است. به خصوص زمانی که مجبور باشید تا هماهنگی‌های فروش را به صورت تلفنی و با روش‌های سنتی انجام دهید، این امر دشوارتر به نظر می‌رسد.  هرمینا با استفاده از تکنولوژی روز به شما کمک می‌کند تا به سادگی به هر تعداد کانال فروش که مایل هستید متصل شوید و با پیشرفته‌ترین ابزار روز اقدام به قیمت‌دهی و مدیریت این کانال‌های فروش کنید.

نرم‌افزار کانال‌های فروش و مدیریت هتل را همزمان داشته باشید!

اغلب مدیران هتل مایلند تا با کمترین هزینه‌، هتل خود را به بیشترین تعداد گردشگران عرضه کنند. یکی از ساده‌ترین راه‌های ارتباط با مشتری کانال‌های فروش است. کانال فروش یک مسیر ارتباطی بین هتل و گردشگر ایجاد می‌کند تا بتوان فرایند رزرو هتل را برای دو طرف تسهیل نمود. آژانس‌های داخلی و خارجی و سایت‌های رزرواسیون آنلاین از این جمله‌اند. اما مهم‌ترین دغدغه در این بین مدیریت این کانال‌های فروش و اعتماد به عملکرد این سیستم‌هاست. هرمینا این امکان را فراهم نموده است تا بتوانید با تعریف قرارداد‌های مشخص در سیستم، اقدام به فروش ظرفیت خالی خود به این کانال‌ها کنید. سیستم قیمت‌دهی تخصصی هرمینا این امکان را فراهم ساخته تا به ساده ترین شکل انواع قیمت‌دهی‌ها و محدودیت را برای هر کانال فروش به صورت مجزا تعریف کنید.

امکان محدودیت ورودی روز، محدودیت خروجی روز، محدودیت قسمت برای به صورت بازه‌ای و برای روز‌های خاصی از هفته و بسیاری از تنظیمات دیگر از امکاناتی است که هرمینا برای مدیریت رزرو‌های شما در اختیارتان قرار می‌دهد.

در هرمینا شما امکان تعریف استراتژی‌های فروش نامحدود را دارید. هر استراتژی فروش را برای زمان خاص و برای بخش خاصی از فروش خود در نظر بگیرید و نتیجه حاصل از هر  یک را به راحتی دنبال و تحلیل کنید. برای مهمانان ویژه خود نرخ ویژه تعریف کنید و برای هر فصل فروش خود از قبل برنامه‌ریزی کنید. با اعتماد کامل برای فروش در کانال‌های فروش مختلف قیمت‌دهی انجام دهید و شرایطی خاص برای فروش ظرفیت خالی قرار دهید. اما چرا باید به کانال‌های فروش متصل شد؟!

چرا باید به کانال‌های فروش متصل شویم؟

هتل شما نیاز است تا توسط دیگران دیده شود. در دنیای امروز روش‌های زیادی برا دیده‌شدن وجود دارد. اما ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین روش کدام است؟ عمده‌ی گردشگران محل اقامت خود را از سایت‌های رزرواسیون آنلاین و یا آژانس‌های گردشگری انتخاب می‌کنند. بنابراین هر چه حضور هتل شما در این مجموعه‌ها بیشتر باشد، گردشگران بیشتری را به سمت خود روانه می‌کنید. هرمینا بدون محدودیت شما را به هر کانال فروش از هر جنسی متصل خواهد کرد و شما را در جامعه‌ی بزرگتری به نمایش می‌گذارد. با هرمینا برند شما به سرعت در همه‌ی کانال‌های آنلاینی که مایل باشید به نمایش در می‌آید و مطابق با میل و استراتژی شما به فروش می‌رسد.