معرفی نرم‌افزار راهکار ویژه‌ی آژانس‌ها

با توجه به فراگیر شدن نرم‌افزار‌های تحت وب و مزیت‌های فراوانی که برای سازمان‌ها و صنایع مختلف به همراه داشته، بر آن شدیم تا راهکار ویژه‌ی آژانس‌ها را که قسمتی از نرم‌افزار جامع هتل‌داری شرکت هرمینا‌‌ می‌باشد به صورت اختصاصی برای استفاده آژانس‌های مسافرتی توسعه دهیم. راهکار ویژه‌ی آژانس‌ها شامل رک رزرواسیون نرم افزار اصلی است و امکان تهیه‌ی گزارشات مورد نیاز آژانس را به وجود می‌آورد.

رک رزرواسیون چیست؟

رک رزرواسیون صفحه‌ای است که داخل آن تمام رزرو‌های قبل، حال حاضر و بعد نمایش داده می‌شوند. رزرو‌هایی که هنوز ثبت ورود نشده‌اند به رنگ آبی، رزرو‌های مقیم هتل به رنگ سبز و رزروهایی که از هتل خارج شده‌اند به رنگ زرد مشخص می‌شوند.

 

امکانات رک رزرواسیون:

1) رزرو کردن

در این نرم‌افزار به راحتی و با چند کلیک می‌توان اتاق را رزرو کرد و هم‌زمان نماینده آژانس در هتل از این عملیات آگاه می‌شود.

2) ویرایش رزرو

برای هر رزرو امکان ویرایش وجود دارد. همچنین برای جابه‌جا کردن یک رزرو کافیست آن را به اتاق یا روز مورد نظر drag & drop کرد.

3) لغو رزرو

برای لغو رزرو می‌توان روی آن کلیک کرد با زدن کلید ثبت در صورتی که برای رزرو تراکنشی ثبت نشده باشد، لغو می‌شود.

4) رزرو گروهی

برای ثبت رزرو تورها از بخش رزرو گروهی استفاده می‌شود. با استفاده از این بخش به راحتی چندین نوع اتاق هم‌زمان رزرو می‌شوند، و برای هر نوع اتاق می‌توان قیمت و مبنای محاسبه را تعیین کرد.

مزیت های راهکار ویژه‌ی آژانس‌ها:

1) دسترسی نامحدود

راهکار ویژه‌ی آژانس‌ها یک نرم‌افزار تحت وب(cloud) است و این امکان را فراهم می‌کند که از هر مکان به وسیله‌ی کامپیوتر یا یک گوشی موبایل به آن متصل شوید و از امکاناتش استفاده کنید. در واقع شما می‌توانید از منزل یا هر جایی که حضور دارید، اتاق‌های گارانتی را کنترل و گزارشات را مشاهده نمایید.

2) ارتباط لحظه‌ای

هنگامی که رزرو ثبت می‌شود نماینده‌ی شما در هتل به صورت خودکار از این رزرو آگاه شده و اطلاعات رزرو روی رک رزرواسیون نمایش داده می‌شود در نتیجه برای ایجاد هماهنگی نیاز به هیچ گونه تماسی ندارید.

3) گزارشات پیشرفته

راهکار ویژه‌ی آژانس‌ها دامنه‌ی وسیعی از گزارشات و نمودارها را در اختیار شما قرار می‌دهد که با توجه به نیاز آژانس می‌توان از آن‌ها بهره برد از جمله:

  • گزارشات و نمودار‌های هوش سازمانی

هرمینا به کمک هوش سازمانی خود امکان تصمیم گیری و برنامه ریزی را با توجه به اطلاعات قبلی برای آژانس ها فراهم می‌کند.

  • لیست میهمان‌ها

در این گزارش لیست میهمانان مقیم در اتاق‌های گارانتی را می توان مشاهده کرد.

  • لیست مشتریان

در این قسمت مشتریان آژانس که حداقل یک بار در هتل اقامت داشته‌اند قابل مشاهده هستند.

  • گزارشات درآمدی

در قسمت گزارشات درآمدی شما می‌توانید درآمد‌های خود را به صورت جدول یا نمودار مشاهده کنید.

  • گزارش مالی آژانس

در این گزارش ریز بدهکاری و بستانکاری‌های آژانس و هتل قابل مشاهده است.

 

 

هرمیناتک هم‌سو با فناوری‌های نوین، راهکارهای خود را به صورت ابری ارائه داده است. راهکار آژانس‌ها روی سرورهای شرکت هرمیناتک قرار دارد و آژانس‌ها از طریق اینترنت و در بستری امن، به این سرورها متصل شده و از امکانات مختلف نرم‌افزار استفاده می‌کنند. در این روش آژانس‌ها بدون نیاز به خرید نرم‌افزار و صرفا با پرداخت حق اشتراک، می‌توانند از امکانات جدید ما بهره ببرند.